S radostí Vás zveme do snoezelen! 🙂

V týdnu od 6. září se rozbíhají kroužky pro rodiče a děti. Kroužky budou probíhat v úterý v 9 a v 10 h a ve čtvrtek v 9 h (1 lekce/45 min). Je jedno, který čas si vyberete. Lektor přizpůsobí program dané skupině. Je proto vhodné, abyste přišli nejméně 5 – 15 min před začátkem lekce. Dítko i vy budete mít čas se aklimatizovat a lekci si společně užijete.

Kroužek je organizován pro rodiče a děti od 10 měsíců do 4 let, vedený zkušeným lektorem a nabízející bezpečné prostředí a aktivity pro rozvoj smyslového vnímání, pohybu, jemné i hrubé motoriky, myšlení a řeči. Trénujeme pozornost, tvoříme, zpíváme a na konci každé lekce krátce relaxujeme. Kroužek je pro malou skupinu 6 – 8 dětí a jejich rodiče. Děti mohou udělat první krůčky v dětském kolektivu, vedeme je ke zdravému sebevědomí a ke vzájemné toleranci. Pro účast na kroužku není potřeba nic umět ani si nic nosit s sebou. K dispozici máme pestrou škálu pomůcek a hudebních nástrojů, které jsou vhodné pro malé děti.

Cena kroužku je 690,- Kč/pololetí/1 dítě ( = cca 35,- Kč/lekce). Nebo můžete využít jednorázové lekce za cenu 100,- Kč/lekce/1 dítě (člen komunity 80,- Kč/1lekce/1 dítě).

Zapisovat se můžete už nyní přímo v Kaštánku, telefonicky nebo mailem rcvk@seznam.cz.

Finančně podpořil Zlínský kraj – děkujeme 🙂

Pin It on Pinterest