OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
daiga-ellaby-154927
DSC_0324
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
DSC03221
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
annie-spratt-183419
DSC04643
annie-spratt-114046
Martin 1
previous arrow
next arrow

Pobyt v maringotce se nám velmi líbil, krásné prostředí v přírodě, velké využití pro děti. Moc doporučujeme, rádi opět přijedeme.

Lenka Pešová, pedagog, Všenory

Posíláme pozdraveni a velké poděkování všem do Vrběnky! Prázdniny u vás jsme si moc užili. Pobyt v maringotce je nezapomenutelný! Týden plný dobrodružství jak pro děti, tak pro maminky. Velkou výhodou je blízké koupaliště a taky centrum Kaštánek, které jsme mohli kdykoliv navštívit. Plno hraček, kuchyň, koupelna. Ještě jednou moc děkujeme, už teď plánujeme další výlet do divočiny (-:

Martina Mudráková-Mrlíková, mateřská dovolená, Bohuslavice u Zlína

Jako medvědici mi Vrběnka dala možnost úplně jinak strávit čas se svými dětmi, nový a čerstvý pohled na věci, které jsem myslela, že znám, sebereflexi, šanci být součástí týmu tvůrčích, láskyplných lidí, kteří opravdu věří tomu, co dělají a dělají to úžasně nakažlivě. Děti mi připomněly, co je pro ně důležité a já se od té doby snažím si to připomínat a to i v „normální“ škole, kde působím jako učitelka.

Jako rodič vnímám největší dar v tom, že lidé, se kterými se mé děti na Vrběnce potkají, nechávají dětem jejich prostor, svobodu vnímání a možnost si na většinu věcí přijít sami. Děti tam odchází nedočkavé a přichází spokojené a „nezměněné“. Jen každý den nenápadně o kousek blíž přírodě, svým blízkým a sami sobě.

Bc. Daniela Billová, speciální pedagog, Seninka

Náš syn chodil na Vrběnku od 2 do 6 let. Díky celodennímu pobytu venku se umí obratně pohybovat v terénu. Je stále rád venku a uvědomuje si, jak to v přírodě chodí. Osobnosti, s kterými se ve školce setkal ho také podpořily v jeho vývoji. Jsem si jistá, že i to je jeden z důvodů, proč se mu dobře daří i v klasické ZŠ.

Markéta Křížková, psycholožka, aquahealing, poporodní péče o ženu a miminko, Francova Lhota

My dospělí si pamatujeme, jak jsme jako děti byli šťastní, když jsme mohli běhat celý den venku. Dnes se děti zavřou mezi čtyři stěny a když je venku jen trochu nevlídné počasí, ani se ven nejde. Díky za Vrběnku, kde můžou naše děti přírodu a pobyt venku každý den prožít a radovat se z ní.

Blanka Lorencová, mateřská dovolená, Valašské Klobouky

Naše rodina využívá služeb Vrběnky už  4.rokem. Teď ji navštěvuje náš prostřední syn, těšíme se, že i třetí dítě bude:) Ikdyž jsme z Hostětína, ta cesta za to stojí. Syn na Vrběnce i spí, což už doma ne. Domů přijíždí spokojen.

Světlana Jálová, administrace v neziskovém sektoru, Hostětín

Jako bývalá medvědice ve Vrběnce a současná v Minivrběnce a občasná výpomoc v Kaštánku mohu jen poděkovat, že můžu být v tak skvělém týmu a komunitě aktivních a činorodých lidí, kteří toho tolik dokázali vytvořit a udržet. Jsem ráda, že mohu být součástí, učit se a zapojovat, přinášet „svou trošku do mlýna“.
Jana Lörinczová, výtvarnice, Nedašov

Pin It on Pinterest