previous arrow
next arrow
Slider

Kaštánek navštěvujeme od jeho vzniku. Ideální příjemné místo pro trávění času s dětmi i bez dětí, k setkávání a poznávání nových lidí. Skvělé služby a zábava, velmi příjemné prostředí.

Jana Lörinczová, výtvarnice, Nedašov

Kaštánek vytvoril pre našu rodinu zázemie. A to nielen službami, ktoré v rôznych súvislostiach ponúka, ale hlavne okruhom ľudí, s ktorými sa tu stretávame a tvoríme. Vnímam to ako jedinečnú možnosť ďalšieho vývoja mňa samého, mojich detí, rodiny a tým aj celej spoločnosti. Ďakujeme!

Marek Gonda, výrobca hudobných nástrojov, Komňa

Když pomoc tradičních lékařů nevedla k zlepšení problémů našeho dítka, vyhledala jsem pomoc psycholožky Markéty Šobáňové v Kaštánku. Připravila pro nás příjemné prostředí a zapojila do procesu změny celou rodinu. Dítě získalo pocit bezpečí a opravdového zájmu všech zúčastněných. Postupně nás vedla k tomu, abychom si my i samo dítě hledali své způsoby, jak situaci zlepšit. Tento přístup poměrně brzy přinesl konkrétní výsledky a vyřešení problému. Díky.

Jana Richterová, lektorka, Valašské Klobouky

Během mateřské dovolené jsem několikrát využila možnosti poradit se ohledně dětí s Markétou Šobáňovou – dětskou psycholožkou a hlavně matkou několika dětí. Díky jejím radám bylo a je pro mě mateřství o moc příjemnější. V případě potřeby se na Markétku neváhám kdykoliv obrátit!

 

Ing. Romana Ovesná, úřednice finanční správy, Valašské Klobouky

Vďaka úžasnému kolektívu, skvelej organizácii, nekonečnej kreativite a hlavne pravému láskavému postoju k celému svetu sme spolu s mojimi 2 synmi zažili úžasné 3 roky vo Vrběnke. Som moc vďačná za hodnoty, ktoré žijú v lesnej školke Vrběnka, za slobodné a bezpečné prostredie kde vždy všetko ide. V RC Kaštánek kde sme takisto trávili veľa času je vždy skvelá atmosféra a pomoc úžasných, pozitívnych ľudí v útulnom domácom prostredí. Krúžok snoezelen sme mali veĺmi obľúbený a deti sa tam vždy moc tešili a ja sama som si tam vždy príjemne zrelaxovala. Bývame v Nezdeniciach a tak sme dochádzali zďaleka, pretože pre niečo tak výnimočné nám to ozaj stálo. Moc odporúčam.

 

Mirka Ormisová, fyzioterapeut, Nezdenice