IMGP9413
IMGP9420
felix-russell-saw-150318
jose-ibarra-297117
p1080049
emma-frances-logan-142162
janko-ferlic-153521
alexander-dummer-124678
DSC00528
colin-maynard-231363
alexander-dummer-261098
marjorie-bertrand-147634
IMGP9591
lubomirkin-143245
drakiáda obče
daiga-ellaby-154931
previous arrow
next arrow

Na táboře se nám moc líbilo. Byl to dobrodružný, neopakovatelný a velmi silný zážitek. Děti často vzpomínají na Golema. Program byl přiměřeně a pestře nabitý a cíleně zaměřený na naši skupinu dětí. Místo pobytu krásné, vybavení dostačující. Víc jsme si ani snad přát nemohli. Rádi přijedeme zas. Děkuji celému realizačnímu týmu a zdravím z Moravy.

Jitka Žovincová, matka 3 dětí (jinak v oboru cestovní ruch), Mikulov na Moravě

Tábor Kaštánku je vždy úžasný. Nejvíce si vážím toho, že jej tvoříme společně. Děti si ho užívají plnými doušky a maminky (i ty se 4 dětmi) si také najdou čas na pokec a relax. Pro naše děti je to vždy vrchol prázdnin a nesmírně se těší. Z tábora přijíždějí silnější, otužilejší a rozhodně sebejistější. Příští rok jedeme zase! Mlčkovi

Mgr. et Mgr. Jindřiška Mlčková, fyzioterapeut, Polichno

Letošní tábor, jehož téma se neslo v duchu doby Rudolfa II., byl pro nás plný radosti, zábavy, lásky, respektu, přátel, spolupráce, smyslu, tvoření, objevů, pohybu, pochoutek…. a možná se to ani všechno nedá popsat 🙂 Jako každý rok si odnášíme hluboký a neopakovatelný zážitek. Jen si vždycky říkám, jak je možné, že je to pokaždé ještě lepší!:)
Jsem vděčná, že můžeme být součástí!

Zuzana Vajdíková, speciální pedagog, Francova Lhota

Letošní tábor s Kaštánkem v Křekově Podskaličí byl skvělý! Zorganizovat tábor pro maminky s dětmi chce výbornou organizaci a ta byla bezchybná (a to byly letos poprvé dva turnusy!). Program byl velmi obohacující. Děti se zážitkovou formou naučili hodně o alchymii, astronomii, astrologii, o Praze v době renesance. Zažili jsme také plno silných okamžiků, hlavně v noci u Golema a v tajné laboratoři. Tábor nás moc bavil a zážitky v nás budou ještě dlouhou dobu doznívat.

Zuzana Křenková, učitelka na SŠ - monentálně mateřská dovolená, Vsetín

Kaštánek navštěvujeme od jeho vzniku. Ideální příjemné místo pro trávění času s dětmi i bez dětí, k setkávání a poznávání nových lidí. Skvělé služby a zábava, velmi příjemné prostředí.

Jana Lörinczová, výtvarnice, Nedašov

Kaštánek vytvoril pre našu rodinu zázemie. A to nielen službami, ktoré v rôznych súvislostiach ponúka, ale hlavne okruhom ľudí, s ktorými sa tu stretávame a tvoríme. Vnímam to ako jedinečnú možnosť ďalšieho vývoja mňa samého, mojich detí, rodiny a tým aj celej spoločnosti. Ďakujeme!

Marek Gonda, výrobca hudobných nástrojov, Komňa

Když pomoc tradičních lékařů nevedla k zlepšení problémů našeho dítka, vyhledala jsem pomoc psycholožky Markéty Šobáňové v Kaštánku. Připravila pro nás příjemné prostředí a zapojila do procesu změny celou rodinu. Dítě získalo pocit bezpečí a opravdového zájmu všech zúčastněných. Postupně nás vedla k tomu, abychom si my i samo dítě hledali své způsoby, jak situaci zlepšit. Tento přístup poměrně brzy přinesl konkrétní výsledky a vyřešení problému. Díky.

Jana Richterová, lektorka, Valašské Klobouky

Během mateřské dovolené jsem několikrát využila možnosti poradit se ohledně dětí s Markétou Šobáňovou – dětskou psycholožkou a hlavně matkou několika dětí. Díky jejím radám bylo a je pro mě mateřství o moc příjemnější. V případě potřeby se na Markétku neváhám kdykoliv obrátit!

 

Ing. Romana Ovesná, úřednice finanční správy, Valašské Klobouky

Vďaka úžasnému kolektívu, skvelej organizácii, nekonečnej kreativite a hlavne pravému láskavému postoju k celému svetu sme spolu s mojimi 2 synmi zažili úžasné 3 roky vo Vrběnke. Som moc vďačná za hodnoty, ktoré žijú v lesnej školke Vrběnka, za slobodné a bezpečné prostredie kde vždy všetko ide. V RC Kaštánek kde sme takisto trávili veľa času je vždy skvelá atmosféra a pomoc úžasných, pozitívnych ľudí v útulnom domácom prostredí. Krúžok snoezelen sme mali veĺmi obľúbený a deti sa tam vždy moc tešili a ja sama som si tam vždy príjemne zrelaxovala. Bývame v Nezdeniciach a tak sme dochádzali zďaleka, pretože pre niečo tak výnimočné nám to ozaj stálo. Moc odporúčam.

 

Mirka Ormisová, fyzioterapeut, Nezdenice

Pin It on Pinterest