bude probíhat každou středu od 18. září.

 

Angličtina pro nejmenší „MUSIC MAKERS“

9.00 – 9.30 pro děti 2 – 4 roky

Jedná se o hravou angličtinu pomocí písniček a tanečků. Děti se nenásilnou formou seznámí s cizím jazykem, s prvními slovíčky… V tomto věku děti lehce a rády opakují to, co je baví. Jazyk se tak snadno stane jejich součástí.

Cena za 1 dítě – 550,- Kč/1 pololetí nebo 80,- Kč/1 lekce.

Přihlašujte se v Kaštánku, mailem (rcvk@seznam.cz) nebo telefonicky (731107746), a to i v případě, že máte zájem jen o lekce placené jednorázově.

Angličtina pro dospělé „ENGLISH CONVERZATION“

10.00 – 11.00 pro středně pokročilé

Kroužek je zaměřen především na konverzaci, a to na různá témata ze života. V prvních lekcích základní praktická témata (představení, cestování, nakupování….), která budou později rozšířena dle zájmu účastníků různě odborně (ekologie, obchodní maily…).

Jste věční začátečníci, kteří toho spoustu ví, ale neumí nebo se bojí angličtinu použít? Pak je tento kroužek právě pro Vás!

Bojíte se, že z nějakého důvodu zameškáte a díky tomu se pak už nebudete moci zapojit? – Buďte v klidu 🙂 Každá lekce je koncipována tak, aby mohl kdokoliv „přiskočit“ do rozjetého vlaku. Téma (situace), které se bude zrovna probírat, se v jedné lekci začne i ukončí.

Cena – 1.000,-Kč/pololetí nebo 100,- Kč/1 lekce.

Minimální počet účastníků je 5.

Přihlašujte se v Kaštánku, mailem (rcvk@seznam.cz) nebo telefonicky (731107746), a to i v případě, že máte zájem jen o lekce placené jednorázově.

 

Pin It on Pinterest