GIVT pro Kaštánek chystá akci, kterou už znáte :), opět bude pro nás možnost získat příspěvek za každého pomocníka, kterého si stáhnete. Máte nový počítač? Nebo přátele, kteří ještě pomocníka nemají? Připravte se – od 7. do 13. března dostaneme za každého staženého pomocníka 30 kč. 

GIVT nám přispívá z vašich nákupů už několik let. Příspěvky se pohybují často v rozmezí 1 – 50 kč, občas se objeví i přes tisícovku. Do dneška jsme obdrželi 26 tisíc, za které Vám ze srdce děkujeme 🙏

Nakupujete on-line? A věděli jste, že nás tím můžete podpořit, aniž by vás to cokoliv stálo? 🙏

Přidejte si GIVTího Pomocníka do prohlížeče!

7. března zveřejníme odkaz, ze kterého si přidáte Pomocníka a my za to dostaneme bonus 30 Kč. S givtím Pomocníkem pak můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné. Akce platí od 7. 3. do 13. 3. 2022. 

Pomocník je jednoduché rozšíření vašeho prohlížeče, díky kterému při nakupování už nikdy nezapomenete udělat dobrý skutek.

  • Při návštěvě e-shopu vás upozorní, že můžete pomáhat.

  • Pomocník je zdarma a zcela bezpečný.

  • Nezpomaluje chod počítače a neobsahuje reklamy.

 

  • Podporované prohlížeče – Mozilla Firefox, Google, ze zkušenosti uživatelů víme, že funguje také v Brave a prohlížeči Opera
 
Děkujeme za všechny stažené Pomocníky, vážíme si toho. 🍀

Pin It on Pinterest