Pozvánka od Zeměznění:

Míříme na naše oblíbené Valašsko, a to přímo do Valašských Klobouků! Bubny tu budou vznikat na Den vzniku samostatného Československého státu. No není to krásná náhoda?
Přijít vyrábět můžete i s dětmi, platíte za vyráběný buben (třeba celá rodina jeden) a potom za účast v programu (viz níže).
Velmi pravděpodobně to bude letos poslední společná výroba bubnů s námi. A pro Vás příležitost, jak do magického listopadového období, času Samhainu, vstoupit s VAŠÍM NOVÝM BUBNEM.

KDY: 28. – 29. října 2017
KDE: Rodinné a komunitní centrum Kaštánek, Valašské Klobouky, Kramolišova 126
PŘÍSPĚVEK:
buben: 1200 / 1400 / 1600 Kč průměr 30 / 40 / 50 cm
program:
Účastníci se podělí o celkovou částku, odhadem tedy 1000 Kč / účastník (čím více vás bude, tím méně platíte, děti polovic)

PŘIHLÁŠKY: do 22. října, do přihlášky prosíme doplňte průměr bubnu, který si vyrobíte (30 / 40 / 50 cm). Přihlášení je platné až po zaplacení ZÁLOHY 1000 Kč na účet č. 263693662/0300 (je to příspěvek na materiál, který pro vás budeme dopředu připravovat).
Záloha je do 18. října vratná, poté jedině přenosná. Do zprávy pro příjemce uveďte Valašsko, jako v.s. vaše telefonní číslo.

PROSÍME, JE TŘEBA VYPLNIT PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NA NAŠEM WEBU, PŘÍMO NA STRÁNCE S INFO O TÉTO AKCI. DĚKUJEME. (viz odkaz)
Do přihlášky prosím piště velikost vyráběného bubnu a počet účastníků (dětí a dospělých)), které přihlašujete.

Začínáme v sobotu 27. října 2017 společnou kávou/čajem v 9.00. Jakmile budeme všichni, začínáme vyrábět (proto prosím hlaste případné problémy na cestě, ať zbytečně nečekáme!!)


Na sobotní odpoledne je v plánu společné bubnování a znění, také večer uděláme oheň a společně si zahrajeme, zazpíváme…
V neděli dopoledne vyrazíme k řece, na procházku za dřevem na paličku. Odpoledne si společně zabubnujeme, zazpíváme a slavnostně oživíme nové bubny. Po kávě/čaji a zákusku se rozloučíme.

Více zde: http://zemezneni.webnode.cz/news/vikendova-vyroba-samanskych-bubnu-na-valassku/

 

Pin It on Pinterest