t se uskuteční v pátek 22. 6. odpoledne případně s přespávačkou do soboty.
Místo konání Tichov u poustevny Sv. Jana Křtitele, která bude den poté v sobotu 23. 6. v 17 h vysvěcená. Na svěcení jste rovněž všichni zváni s přespávačkou do neděle :-).
Začátek slavnosti je v pátek 22.6. ve 14 hodin. Hned na začátku děti bude čekat překvapení :-). Do příručního baťůžku s sebou vezměte jídlo na společnou hostinu.
Pak se vydáte (postupně tak jak dojedete, nemusí jít všichni najednou) po fáborkách směrem k poustevně (1,5 km, kočárky projedou pouze teréní). Cestou se postupně setkáte se čtyřmi živly. Po splnění úkolů dojdete na mýtinu, kde vás bude už čekat medvědice (možná před tím potkáte i pravého medvěda – nemyslím Juru). Počkáme na všechny a společně zatančíme a zazpíváme svatojánské písně. Poté se odebereme ke slavnostní hostině z darů – co kdo donesete – ozdobené lučním kvítím. (ovoce, saláty, pomazáky, chléb, oříšky, buchty, koláče atd.) K tomu můžeme pít čerstvou vodu z blízké studánky. Program slavnosti skončí mezi pátou a šestou hodinou a dále pokračuje neformální setkání u ohně, zpívání, přespávačka.
Dopoledne budeme s Pavlou, Simčou, Káťou chystat stezku a vše potřebné u poustevny. Kdo by se chtěl připojit (bez dětí), můžete se mi přihlásit. Minivrběnka tento den nebude! Nahradit si můžete kterýkoliv jiný den. Do tabulky všichni Vrběnkoví i Minivrběnkoví napište do pátku 22. 6. „J“ jako že jdete na slavnost nebo „x“ že nejdete, abychom věděli kolik je potřeba těch „překvapení“. :-)

Pin It on Pinterest