Hravý snoezelen

čtvrtek 9 – 9.45 a 10 – 10.45

děti 18 měsíců až 5 let

cena: 1.900,- Kč/dítě/pololetí (1.700,- Kč/členové komunity), sourozenci 3.000,- Kč

lektor: Mgr. Zuzana Vajdíková, RC Kaštánek

Kroužky jsou zaměřené vždy na nějaké dětem blízké téma a rozvíjí smysly, motoriku, řeč a sociální dovednosti dítěte. Součástí každé lekce je také relaxace na závěr. Děti si většinou odnáší domů nějaký svůj výrobek, výkres nebo minimálně prstíky od barvy, lepidla atd. 🙂

Kroužek je organizován pro rodiče a děti od 10 měsíců do 4 let, vedený zkušeným lektorem a nabízející bezpečné prostředí a aktivity pro rozvoj smyslového vnímání, pohybu, jemné i hrubé motoriky, myšlení a řeči. Trénujeme pozornost, tvoříme, zpíváme a na konci každé lekce krátce relaxujeme. Kroužek je pro malou skupinu 6 – 8 dětí a jejich rodiče. Děti mohou udělat první krůčky v dětském kolektivu, vedeme je ke zdravému sebevědomí a ke vzájemné toleranci. Pro účast na kroužku není potřeba nic umět ani si nic nosit s sebou. K dispozici máme pestrou škálu pomůcek a hudebních nástrojů, které jsou vhodné pro malé děti.

 

 

 

Snoezelen v lese

úterý 9.30 – 11.30

děti 1 – 5 let

cena: 3.200,- Kč/dítě/pololetí (2.500,- Kč/členové komunity), sourozenci 4.000,- Kč

lektor: Mgr. Zuzana Švachová, DLK Vrběnka

Kroužek je zaměřený na rozvoj smyslového vnímání – doslova poznávání přírody všemi smysly, budeme zpívat, tvořit, malovat a hrát si. Děti se posunou sociálně, v řeči i motorice. Účastníci kroužku budou mít k dispozici celé zázemí lesní školky (za koupalištěm ve VK) – hrové prvky venku i zateplenou maringotku, kde se topí v kamnech, pro případ špatného počasí.

Kroužky finančně podpořil Zlínský kraj – děkujeme 🙂 

 

 

Pin It on Pinterest