Blíží se léto a Vrběnčata si budou užívat prázdniny, díky tomu se nabízí možnost pronajmout si maringotku Vrběnky na letní dovolenou. Vrběnka se nachází za koupalištěm – od koupaliště 5 min, z centra města 10 min chůze.

Co nabízí: maringotku o rozměru 3 x 9 metru, stejně velkou zastřešenou venkovní verandu, suché wc, pitnou vodu v kanystrech, není napojeno na el. energii ani internet, vaření na PB nebo na ohni venku. Dále venkovní houpačky, skluzavku, slack-line atd.

Zdarma k dispozici pro každého obrázková doplňovací knížečka: Průvodce pro rodiny s dětmi (provede Vás po Valašských Kloboukách a užijí si to i děti)

V okolí spousta zajímavých věcí k vidění – příroda i kultura: Klobucké kulturní léto, vyřezávaný betlém v Horní Lidči, Envicentrum ve Vysokém Poli, muzeum, prales Ščůrnica, Brumovský hrad atd.

Pro koho je vhodné: pro rodiny s dětmi (nízkonákladová dovolená v přírodě)

Kdy: Termíny od soboty do soboty. Volné jsou tyto:

2. 7. – 9. 7.

9. 7. – 16. 7.

16. 7. – 23. 7.

6. 8. – 13. 8.

13. 8. – 20. 8.

20. 8. – 27. 8. 

 

Cena: Fixní cena pro max 7 osob 5500 Kč.
Objednávky a informace na tel. 604522581

Pobyt v maringotce se nám velmi líbil, krásné prostředí v přírodě, velké využití pro děti. Moc doporučujeme, rádi opět přijedeme.

Lenka Pešová, pedagog, Všenory

Posíláme pozdraveni a velké poděkování všem do Vrběnky! Prázdniny u vás jsme si moc užili. . Pobyt v maringotce je nezapomenutelný! Týden plný dobrodružství jak pro děti, tak pro maminky. Velkou výhodou je blízké koupaliště a taky centrum kaštánek, které jsme mohli kdykoliv navštívit. Plno hraček, kuchyň, koupelna. Ještě jednou moc děkujeme, už teď plánujeme další výlet do divočiny(-:

Martina Mudráková-Mrlíková, mateřská dovolená, Bohuslavice u Zlína

Pin It on Pinterest