Pomocníka si přidejte tady 👉 bit.ly/50Kc-pro-RC-Kastanek 👈

Můžete nám pomoci, aniž by vás to cokoliv stálo.

Od úterý 18. do čtvrtku 20. 2. 2020 si stáhněte Pomocníka do vašeho prohlížeče (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera) a my za to dostaneme od GIVTu 50 korun.

V úterý na našem webu i na facebooku naleznete přímý odkaz, který Vám ulehčí práci.

Spousta z Vás už pomocníka staženého má a přispívá nám tím z každého nákupu (příspěvky chodí v  částkách od 0,50 Kč až po zatím nejvyšší částku 1272 Kč z jednoho nákupu). Pomocníka stáhnete na tři kliknutí a při každém Vašem nákupu se sám připomene. Vy jen vyberete, že chcete pomáhat nám – Rodinné centrum Valašské Klobouky, z. s….. a je to 🙂

Děkujeme, za všechny stažené Pomocníky a sdílení tohoto příspěvku mezi vaše blízké, vážíme si toho.

Příběh k inspiraci:

V listopadu mě Markétka požádala, abych si stáhla givtího Pomocníka a dala mu šanci při nákupech a tím Kaštánku okamžitě 50 Kč. Protože často nakupuji v e-shopech, třeba krmivo pro kočky, ale i spotřební zboží, kosmetiku, látky atd., neváhala jsem a Pomocníka jsem si nainstalovala. Byla jsem překvapená, jaké množství obchodů takto pomáhá na dobrou věc. A ještě víc, když jsem si spočítala, že jsem takto za poslední tři měsíce přispěla cca 500 Kč a přitom jsem nevytáhla z peněženky ani korunu navíc. Líbí se mi, že pomáhám a nic mě to nestojí!

Sára, studentka VŠE, Praha

 

Pin It on Pinterest