10. 12. Cesta před Kaštánkem je už hotová, dá se přijet až úplně ke Kaštánku. První úsek – od Matexu – ještě hotový není, z hlavní silnice se dostanete vedlejší uličkou, vedle bývalé prodejny svařovací techniky.

9. 11. Už se může parkovat u koupaliště (4 – 5 aut), příjezd od kostela.

2. 11.  Parkoviště u koupaliště ještě není přístupné, snad prý od středy 7. 11. pokud to půjde dobře…

26. 10.  Od 1. listopadu by měla už být možnost parkování u koupaliště, kde se dostanete od kostela – jednosměrka je dočasně zrušená. Prosíme, abyste parkovali tam nebo u kostela, u hřbitova nebo na náměstí. V případě extrémní nouze je možno krátkodobě zaparkovat na ulici Příčná, ale jen na místě zaznačeném na mapě níže, jsou tam jen 3 místa k parkování. Prosíme o respektování výjezdů z garáží a přístupů k domům. Děkujeme za pochopení.

7. 10. Po páteční zkušenosti doporučujeme zaparkovat u kostela a seběhnout dolů ke Kaštánku. Silnice před Kaštánkem je zbavená povrchu, vyčnívající kanály je těžké objíždět, když se tam pohybují tatry a bagr.

4. 10. Dnes se dostanete z hlavní od Matexu, od kostela je uzavřeno – je tam rypadlo.

1. 10. Ke Kaštánku dostanete od kostela – ulice je dočasně obousměrná. Od Matexu je zákaz vjezdu. Můžete přijet, vysadit děti a je potřeba co nejrychleji odjet, není možno zde parkovat. Děkujeme za pochopení.

 

Od pondělí 1. října bude omezen provoz na ulici Kramolišova, která vede ke Kaštánku. Podle potřeby stavby bude toto omezení buď částečné nebo úplné. Pokud nebude na ulici úplná uzavírka, půjde ke Kaštánku přijet, ale nebude možno parkovat ani na Kaštánku, na ulici a ani u koupaliště. Prosíme, abyste pro parkování využili parkoviště na náměstí (bod 3 na mapě níže) nebo u kostela (bod 1 a 2 na mapě níže). Ulice dostane úplně nový povrch, omezení potrvá několik týdnů.

O výrazných změnám Vás budeme informavat.
Provoz Kaštánku se po dobu rekonstrukce nemění, jedeme normálně dál bez omezení programu.

Děkujeme za pochopení.

Budiž nám útěchou, že potom budeme jezdit po zcela nové a plně funkční silnici. 🙂

Pin It on Pinterest